Serdecznie zapraszam do mojego studia na sesje fotograficzne. Wiem wiem…niektórzy bardzo boją się zdjęć, co niektórzy wręcz ich unikają…ale zapytajcie moich klientów …Sesje w moim studio przebiegają bezboleśnie, w bardzo miłej atmosferze. To Wasz dzień, Wasz czas… dlatego staram się przeprowadzić całą sesję tak abyście się czuli doskonale od pierwszego do ostatniego kadru…

Kochani….Wasze zdjęcia są wspaniałą pamiątką na całe życie. Każda sesja wymaga przygotowania w związku tym zawsze zapraszam na tzw.  konsultacje gdzie omawiamy szczegóły sesji, pokazuję studio, pokazuję ewentualną garderobę i gadżety dostępne w studio. Rozmawiamy i przełamujemy lody…

Co do garderoby możecie przynieść z domu Waszą ulubioną, taką w której czujecie się sobą…Wspaniale jest jak na sesje przychodzicie …prosto od fryzjera i makijażystki na co dzień pracuję  z Alicją Gąsior i to właśnie tą artystkę Wam polecam…. …pamiętajcie to fotografia na całe życie, to zatrzymany czas w danej chwili dzisiaj więc warto się przygotować i upewnić, że wyglądacie perfekcyjnie…!

 

Sesje studyjne Art

Są to sesje stylizowane, prowadzę je dla dzieci i dla dorosłych. Bardzo ważny jest tutaj ubiór, kolorystyka, makijaż i fryzura. Często do takich sesji korzystam ze współpracy firm florystycznych, firm krawiectwa artystycznego….

Sesje ciążowe

Są to też sesje Art.  Na takie sesje zapraszam panie, które są przynajmniej w 7 miesiącu ciąży. Są to sesje, w których wykorzystuję garderobę studyjną, ale warto na nie przynieść swoje ulubione ciuszki. Ważne aby panie w tym szczególnym stanie czuły się jak najlepiej….

 

Sesje biznesowe

Są to sesje krótsze. Zdjęcia wykonane na takiej sesji posłużą Wam jako zdjęcia wizerunkowe, do pracy ale także jako zdjęcia profilowe…Często na takie sesje przychodzą także osoby, które potrzebują dobrego portretu na swoje CV.

Sesje noworodkowe

Sesje takie przeprowadzam zarówno w studio jak i w domu u Was. Najlepiej takie sesje wykonywać do 14 dni od momentu narodzin dziecka, jednak robiłam już różne sesje noworodkowe…w formie sesji lifestylowych czyli takich reportażowych z nutą artystyczną i powiem szczerze takie sesje też pięknie wychodzą….

 

Ja zapraszam…zadzwoń do mnie i umów się na konsultację tel. 605 679 297

Adres Studia: Rzeszów, ul. Piłsudskiego 13