Loading

Warsztaty

Warsztaty indywidualne ŚWIATŁEM MALOWANE
Jeżeli podobają Ci się te zdjęcia i chciałbyś wiedzieć więcej o tym jak zostały wykonane to zapraszam Cię do mnie na moje autorskie warsztaty ŚWIATŁEM MALOWANE.

Przede wszystkim poproszę Cię o podzielenie się ze mną Twoimi pracami, jeżeli takie masz. Omówimy ja razem. Następnie przejdziemy do mojego studia gdzie pokażę Ci najprostszy zestaw świateł dzięki, którym w łatwy sposób możesz osiągnąć malarski efekt jak na ww. fotografiach. Omówię też sposób pracy z modelką, modelami. Podpowiem jak pozować naszych modeli aby wyglądali zawsze korzystnie. I teraz najważniejsze na warsztatach pojawią się 2 modelki, wystylizowane i odpowiednio pomalowane, które będziemy fotografować. To wszystko przed przerwą obiadową.

Po przerwie wrócimy do naszych zdjęć, a potem zajmiemy się selekcją i obróbką. Po wszystkim opowiem o działaniach marketingowych, które warto robić fotografując …głównie na social media i nie tylko….I podpowiem jak zacząć sprzedawać swoje zdjęcia, doradzę jak założyć studio i po prostu odpowiem na wszystkie nurtujące się pytania dotyczące np. pracy fotografa…

Warsztaty odbywać się będą u mnie w studio.
Czas warsztatów 8h z przerwą na obiad.
Cena warsztatów 1000,00 zł (na sesji 2 modelki)
Oczywiście istnieje możliwość zorganizowania warsztatów grupowych.
Czekam na Ciebie…