Loading

Katarzyna Michno

Fotografia jest moją wielką miłością. Najczęściej fotografuję ludzi i robiąc to czuję się spełniona.
Każdego fotografowanego modela i modelkę traktuję z wielkim szacunkiem dziękując losowi za kolejną napotkaną na mojej drodze historię, która chcę uwiecznić.

W fotografii szukam przede wszystkim emocji. Z całych sił staram się uchwycić uśmiech, miłość, radość, pasję … ale i płacz jeżeli się zdarzy…

Fotografuję najczęściej dzieci dokumentując ich codzienność. Uwielbiam też sesje portretowe,  specjalizuję się w reportażach.
Dzisiaj chciałabym sfotografować Twoją historię… Zapraszam.

Katarzyna Michno – z wykształcenia ekonomista i marketingowiec, PR-owiec.
Z pasji….tancerz, tanguera i przede wszystkim fotograf.
Obecnie członek Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego, członek fotograficznej grupy „Dokumentalni” i studentka Akademii Fotografii Dziecięcej. W 2019 roku ukończyła Prywatną Akademię Fotograficzną Tomasza Tomaszewskiego.

Portfolio na Vogue.it vogue.it/photovogue/portfolio/?id=47863

 

 

 

 

Praca Coacha z Klientem polega na dostrzeganiu tego, czego Klient sam nie widzi, chwytaniu ulotnych momentów, które mogą być motorem zmian dla Klienta oraz towarzyszeniu Mu w tych zmianach.

To wymaga uważności, skupienia, zaangażowania i pasji.

Dlatego opowiadając o coachingu, podczas konferencji ICF Rzeszów, wybraliśmy Kasię, aby to właśnie Ona uchwyciła najpiękniejsze momenty i opowiedziała swoim okiem historię tego niezwykłego wydarzenia. Tam gdzie talent łączy się z pasją, tam powstają niezapomniane ujęcia. Takie są zdjęcia Kasi…niezapomniane.

Anna Baran Dyrektor ICF Rzeszów